Strona główna / OPINIA PPOŻ

OPINIA PPOŻ ŁADOWARKI

Opinie z zakresu p.poż dla stacji ładowania. Na potrzeby odbiorów stacji ładowania przez Urząd Dozoru Technicznego oraz dla garaży podziemnych. 

%Stacje ładowania samochodów elektrycznych%

Opinia ppoż – stacje ładowania

Opinia ppoż jest opinią techniczną sporządzoną przez rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń pożarowych. Taka opinia jest niezbędna przy odbiorach stacji ładowania przez UDT. Jest również rekomendowana przy wykonywaniu ekspertyzy dopuszczalności instalacji stacji ładowania w garażach podziemnych.

W dobie dynamicznie rozwijającej się elektromobilości, bezpieczeństwo instalacji ładowania staje się priorytetem. Stacje ładowania, chociaż są urządzeniami innowacyjnymi – zamontowanie w nieodpowiedni sposób mogą nieść za sobą ryzyka. 

Stacje ładowania nadal są tematem świeżym, a prawo cały czas się zmienia. Kluczem do bezpiecznej eksploatacji zgodnie z przepisami jest rzetelna i profesjonalna opinia ppoż. 

Wykonujemy opinie ppoż do UDT jak również na potrzeby ekspertyz w garażach podziemnych.

Dlaczego my?

1. Zgodność z przepisami: Nasze opinie są tworzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, co gwarantuje ich wiarygodność i niepodważalność. Nasi rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych są w ciągłym kontakcie z Państwową Strażą Pożarną i pierwsi wiedzą o nadchodzących zmianach.  

2. Doświadczony zespół: Zespół naszych Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży regularnie aktualizuje swoją wiedzę śledząc najnowsze normy, zmiany w prawie i nowinki techniczne. 

3. Jasność i przejrzystość: Tworzone przez nas opinie ppoż są jasne i zrozumiałe. Podkreślaj kluczowe aspekty bezpieczeństwa i nie zostawiają niedomówień. 

4. Wsparcie po opracowaniu opinii: Nie kończymy pracy po wydaniu opinii. Jesteśmy dostępni w przypadku dodatkowych konsultacji. 

Skontaktuj się z nami!

Oddzwonimy, odpiszemy, wyślemy ofertę.

Jeśli potrzebujesz doradztwa, jesteśmy tu dla Ciebie.

Pamiętaj tylko, że na e-maila odpisujemy w ciągu 48h, ale nasz telefon zawsze jest pod ręką w godzinach 8:00-17:00

+48 799 285 920 | +48 513 089 192 | +48 663 887 366

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.